Официальный сервис-партнер AUDI
в Закарпатской области
 


 

 
 

Audi Assistance


Українські власники Audi можуть розраховувати на цілодобову допомогу в разі позаштатних ситуацій на дорозі.

Audi Assistance
– програма допомоги на дорогах - дозволить забезпечити автомобілістам спокій в дорозі, так як по ній передбачено цілий ряд послуг у разі екстрених ситуацій. В рамках програми можна безкоштовно користуватися технічною допомогою, службою евакуації автомобіля, отримати підмінний автомобіль.

Крім технічних послуг, власник Audi має право на компенсацію витрат при вимушеній поїздці альтернативним транспортом і придбання залізничних квитків до місця видачі автомобіля.

Ці послуги можна буде отримати, звернувшись в диспетчерський центр Audi Assistance за безкоштовним багатоканальним телефоном, який буде працювати цілодобово.

Суть програми Audi Assistance.

Хто є одержувачем послуг Audi Assistance?
Одержувачем послуг є фізична або юридична особа, яка придбала новий автомобіль AUDI для власних потреб, який продається на території України, і отримала сервісну картку, а також в деяких випадках пасажири, що знаходяться в такому автомобілі.

Де можна отримати роз'яснення або додаткову інформацію про пакет послуг Audi Assistance?

Всю необхідну додаткову інформацію можна отримати в Центрі Audi Assistance по цілодобово працюючому телефону: 8-800-500-0000
Оператор відповість на всі питання та в повному обсязі роз'яснить умови обслуговування і надання послуг.

Що потрібно робити при виникненні необхідності в послугах Audi Assistance?
Цілодобово працюючий Центр забезпечить екстрений зв'язок в будь-який час доби з будь-якого куточка України та з-за кордону. В екстреній ситуації необхідно тільки набрати номер телефону Центру Audi Assistance. Оператори візьмуть заявку на послугу, нададуть необхідну консультацію та забезпечать всією потрібною інформацією за умови:

- ідентифікації Вас у своїй базі даних по номеру картки;
- відповідності вашої заявки умовам надання послуг, викладеним в Програмі.

Для ефективного та оперативного обслуговування при зверненні в Центр Audi Assistance необхідно:

- назвати номер своєї картки;
- назвати прізвище, ім'я, по батькові;
- повідомити номер контактного телефону та інші необхідні дані для організації послуг;
- повідомити дані про автомобіль (марка, модель, номер кузова);
- повідомити точне місцезнаходження автомобіля та характер проблеми, що виникла.

Послуги надаються безкоштовно за рахунок Audi Assistance, згідно з переліком, наведеним у програмі у випадках:

- поломки автомобіля;
- ДТП;
- крадіжки автомобіля.

Послуги надаються цілодобово по всій території України, а також в країнах Європи і Європейської частини Російської Федерації.

Послуги гарантовані з 00 годин через 1 день після активації картки та надаються протягом 36 місяців з дня активації сервісної картки.

Обов'язковою умовою для активації послуги служить заповнення Реєстраційної анкети.
При закінченні терміну дії сервісного пакету зобов'язання Audi Assistance вважаються виконаними.

Всі звернення та моніторинг надання послуг реєструються у вашій особистій картці, яка зберігається в базі даних Audi Assistance в електронному вигляді, а також у вигляді аудіозапису телефонних розмов.


Audi Assistance не забезпечує надання послуг:

- власникам автомобілів, що займаються перевезенням людей та вантажів на комерційній основі (за плату);
- для автомобілів з пошкодженнями, що виникли в результаті: військових дій, участі в спортивних автомобільних чи інших змаганнях, як на професійній основі, так і в якості любителя, вашої участі в будь-яких парі (спорах).
Audi Assistance Ваш надійний партнер і помічник в дорозі.
Щасливої ​​дороги!

Список послуг, що надаються власникам карток Audi Assistance:

1. Евакуація автомобіля до найближчої сервісної станції Audi (без обмеження за кількістю випадків евакуації за період дії номерної сервісної картки та віддалі транспортування) за рахунок Audi Assistance. У разі, якщо автомобіль отримувача не має можливості пересуватися самостійно або пошкоджений в результаті ДТП, а також у разі втрати ключів або замикання їх в салоні автомобіля, йому буде організована безкоштовна евакуація до найближчої сервісної станції Audi.
Евакуація включає в себе:

- прибуття на місце спецтехніки та фахівців для транспортування;
- підйом та вантаження аварійного несправного транспортного засобу на евакуатор;
- безпосередньо транспортування;
- розвантаження.
Питання оплати за роботи, послуги. Запчастини з СТО вирішуються Одержувачем самостійно.

2. Допомога буде надана на місці, якщо -прокололось колесо, а запасне вже використано;

- розрядилася акумуляторна батарея;
- раптово закінчилося паливо (тільки доставка).

3. Проживання в готелі.
У разі, якщо автомобіль неможливо відремонтувати протягом 2-го дня, Audi Assistance оплачує перебування в готелі осіб, які подорожують в автомобілі з розрахунку 100 грн. на людину в добу: в межах загального ліміту 500 грн.
Примітка: при виборі даної опції Одержувач втрачає право на послуги 4 і 5.

4. Повернення до місця постійного проживання або продовження поїздки Audi Assistance оплачує витрати по поверненню осіб, які подорожують в автомобілі до місця проживання (проїзд в купейному вагоні швидкого поїзда) в разі, якщо:

- за попередньою оцінкою фахівців ремонт займе 5 діб та більше;
- автомобіль вкрадено.

5. Повернення Одержувача від місця проживання в Україні до місця ремонту або виявлення автомобіля Audi Assistance оплачує поїздку поїздом (купейний вагон швидкого поїзда) з метою забрати автомобіль у разі:

- крадіжки, якщо автомобіль був виявлений після того, як Одержувача було повернено до місця постійного проживання;
- ремонту, який проводився протягом 5 днів та більше.

6. Повернення автомобіля Audi Assistance забезпечує повернення автомобіля до місця проживання власника, якщо автомобіль було знайдено після повернення власника, і стан знайденого автомобіля не дозволяє йому пересуватися самостійно.

7. Додаткові послуги Власник, автомобіль якого постраждав в результаті ДТП, може звернутися в Audi Assistance за допомогою щодо відшкодування збитків винною стороною або проведенню технічної експертизи. Вартість таких послуг платна та обговорюється з власником окремо.

Примітка:

Якщо Audi Assistance вчасно не сплатив узгоджені послуги проїзду залізницею чи проживання в готелі, а також інші послуги, передбачені Програмою, вартість таких самостійно сплачених одержувачами послуг відшкодовується одержувачу Audi Assistance на підставі заяви та при пред'явленні підтверджуючих оплату документів (копії паспорта, ідентифікаційного коду , касових чеків, квитанції квитків і т.д.).

За допомогою звертайтеся цілодобово в Audi Assistance за телефонами: 0-800-500-0000 для дзвінків з України (безкоштовний, цілодобовий, багатоканальний телефон)
При зверненні потрібно повідомити:

- контактний телефон
- номер сервісної картки
- П.І.П.
 
Новини Контакти
 
© "Закарпат-Авто".   Разработка сайта - CrafIT.com