Официальный сервис-партнер AUDI
в Закарпатской области
 


 

 
 

Гарантійна підтримка


Ремонт автомобілів Audi по гарантії.

Ми вдячні Вам за вибір автомобіля марки Audi, висока якість якого дозволяє нам брати на себе зобов'язання по його бездоганній роботі протягом тривалого терміну експлуатації.

Гарантія на новий автомобіль.

На нові автомобілі марки Audi, куплені на території України, надається 2-річна гарантія без обмеження пробігу з дати продажу автомобіля офіційним дилером. Дата продажу фіксується офіційним дилером у сервісній книжці.
Гарантія поширюється на будь-які несправності, що виникли з вини заводу-виготовлювача, і надається будь-яким офіційним дилером Audi.

Гарантія на оригінальні деталі та аксесуари.

На оригінальні деталі та аксесуари, придбані у офіційного дилера, надається 2-річна гарантія без обмеження пробігу з моменту покупки деталі або її установки в офіційній дилерській мережі Audi. На оригінальні деталі, встановлені при гарантійному (безкоштовному) ремонті, гарантія поширюється до закінчення строку основної гарантії на автомобіль.

Важливі примітки.

 1. Наведені вище гарантійні зобов'язання не поширюються на деталі, схильні до природного зносу, наприклад, фрикційні накладки диска зчеплення, гальмівні диски, гальмівні колодки, лампи розжарювання, щітки склоочисника, шини, фільтри та ін.
 2. Всі гарантійні претензії втрачають силу після закінчення гарантійного періоду.
 3. Відносно несправностей, заявлених, але не усунених протягом гарантійного періоду, гарантійні зобов'язання зберігаються до моменту їх усунення, якщо затримка ремонту була пов'язана з очікуванням необхідних деталей.

Винятки з гарантії.

Гарантійні претензії можуть бути повністю або частково відхилені у випадках, коли несправність, по якій пред'явлена ​​претензія, безпосередньо пов'язана з однією з таких обставин:

 1. Неправильна експлуатація або перевантаження автомобіля (наприклад, використання в гонках або ралі, навчання водінню і т.п.);
 2. Автомобіль раніше піддався некваліфікованому ремонту або технічному обслуговуванню, результатом якого став вихід з ладу деталі, вузла автомобіля і т.д .;
 3. Використовувалися паливно-мастильні та інші витратні матеріали, які не рекомендовані заводом виробником;
 4. На автомобіль було встановлені деталі, недопущені до використання заводом виробником, або були зроблені недозволені зміни автомобіля (в тому числі, тюнінг);
 5. Власник автомобіля не заявив про дефект, помічений при поставці автомобіля, або про дефект, виявлений пізніше, та не зажадав його усунення, що спричинило появу більш серйозних ушкоджень;
 6. При повному або частковому зануренні автомобіля у воду, що спричинило корозійні пошкодження;
 7. Недотримання правил компанії, що стосуються експлуатації, технічного обслуговування або догляду за автомобілем, і зокрема, невиконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту, запропонованих в сервісній книжці;
 8. Вихід з ладу деталей двигуна, випускної системи або системи живлення двигуна через використання палива, яке не відповідає рекомендаціям заводу виробника та (або) стандартам України;
 9. Дорожньо-транспортна пригода;
 10. Автомобіль піддавався зовнішнім впливам, головним чином, отримав пошкодження від каміння або від атмосферного, хімічного або іншого впливу, наприклад, пожежі, вандалізму або стихійного лиха.

Післягарантійна підтримка автомобілів Audi.

Після закінчення дворічної гарантії, ваш автомобіль не залишиться без уваги. Спеціально для Вас на сервісній станції Audi діє пропозиція по післягарантійній підтримці.

Всю детальну інформацію Ви можете отримати за номером телефону 050 372 89 59
 
Новини Контакти
 
© "Закарпат-Авто".   Разработка сайта - CrafIT.com